MobilBus

Pomoc drogowa 24h Kotuń

Skuteczna pomoc na trasie dla Twojego samochodu ciężarowego TIR…

Działamy w promieniu 50 km od Siedlec!

Wulkanizacja Mobilna Kotuń

Szybka, Profesjonalna Pomoc na Drodze i u Klienta!

Sytuacje awaryjne związane z oponami mogą przytrafić się każdemu kierowcy niezależnie od pory dnia czy nocy. Czy jesteś na trasie przejazdu ciężarówką lub traktorem i nagle dochodzi do uszkodzenia opony? A może po prostu potrzebujesz szybkiej wymiany opon w Twoim samochodzie dostawczym tuż przed ważnym spotkaniem lub pilnymi do wykonania pracami rolniczym?

Oferujemy całodobową mobilną wulkanizację, specjalizujemy się w obsłudze opon samochodów ciężarowych, dostawczych, tirów i maszyn rolniczych. Nasz serwis mobilny dojeżdża do klienta, oferując wymianę opon z dojazdem, naprawę opon, czy nawet dowóz paliwa! W naszej ofercie znajduje się również sprzedaż opon.

 

Wybierając nasz serwis, dostajesz szybki i profesjonalny serwis o każdej porze dnia i nocy. Wymiana opon w domu klienta, mobilna naprawa opon – wszystko to na telefon. Dzięki temu unikasz stresu i dodatkowych kosztów związanych z transportem uszkodzonego samochodu do warsztatu.

Współpraca z nami to:

Wulkanizacja Mobilna TIR

Co dla Ciebie możemy zrobić?

Wymiana opon

Sprzedż opon

Naprawa opon

Dowóz paliwa

Dlaczego My?

Nasza ekipa to doświadczeni specjaliści, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, aby sprostać każdemu wyzwaniu, z jakim mierzą się nasi klienci.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszym dowodem na skuteczność naszej pracy. Dołącz do grona zadowolonych kierowców, którzy już skorzystali z naszych usług!

Nie czekaj na problemy – zaplanuj już teraz profesjonalną wymianę opon z dojazdem do klienta! Skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy i zrealizujemy usługę szybko i sprawnie. Sprawdź nasz mobilny serwis wulkanizacyjny już teraz i przekonaj się o naszej skuteczności!

Nasza pełna oferta usług to:

Akceptujemy płatności:

Kartą bankomatową

Gotówką

Blikiem