MobilBus

Pomoc drogowa 24h Skórzec

Skuteczna pomoc na trasie dla Twojego samochodu ciężarowego TIR…

Działamy w promieniu 50 km od Siedlec!

Wulkanizacja Mobilna Skórzec

Szybka, Profesjonalna Pomoc na Drodze i u Klienta!

Czy spotkał Cię nagły problem z oponami w nieodpowiednim momencie? Szukasz firmy świadczącej usługi mobilnej wulkanizacji TIR oraz samochodów ciężarowych, dostawczych i rolniczych w Skórcu? Potrzebujesz dowozu paliwa, a może całodobowej wymiany lub naprawy opon?

Twoje poszukiwania dobiegają końca! Jesteśmy wulkanizatorem mobilnym, który oferuje pełen pakiet usług – od profesjonalnej pomoc drogowej i autostradowej, przez dowóz paliwa, aż do sprzedaży opon w Skórcu i okolicach.

Nasz mobilny punkt wymiany opon jest dostępny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze możesz na nas liczyć – zarówno w sytuacji awarii, jak i dla regularnej wymiany opon z dojazdem do klienta, a nawet w domu klienta.

Współpraca z nami to:

Wulkanizacja Mobilna TIR

Co dla Ciebie możemy zrobić?

Wymiana opon

Sprzedż opon

Naprawa opon

Dowóz paliwa

Dlaczego My?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasze usługi świadczymy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, których cechuje precyzja, terminowość i pełne zaangażowanie.

Nie czekaj, aż problem z oponami uniemożliwi Ci jazdę! Skontaktuj się z nami już teraz. Gwarantujemy profesjonalne usługi mobilne o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu. Nie trać czasu – zaufaj profesjonalistom!

Nasza pełna oferta usług to:

Akceptujemy płatności:

Kartą bankomatową

Gotówką

Blikiem